جابجایی اثاثیه منزل در اهواز09377431023

کار جابجایی اثاثیه منزل در اهواز با بسته بندی وسایل شروع می شود. این کار، به دقت و تخصص لازم نیاز دارد. اگر فردی در بسته بندی مهارت بالایی نداشته باشد، نباید انتظار داشت تا وسایل شما به سلامت به مقصد برسند. از همین رو، بهترین و ماهرترین نیروی بسته‌بندی اثاثیه منزل در اهواز را می توان در مجموعه ما یافت.

این پرسنل که به خوبی آموزش دیده اند و تجربه بالایی در این حیطه دارند، به خوبی از عهده بسته بندی وسایل بر می آیند. برای بسته بندی اثاث خانه، شرکت و …. نیاز به کارتن در اندازه های گوناگون است. تیم ما به عنوان بهترین شرکت باربری در اهواز پک کاملی از بسته بندی را در اختیار شما قرار می دهد. این پک شامل این موارد می باشد:

 • کارتن محکم و چند لایه در سایزهای مختلف
 • ضربه گیر
 • نایلون حباب دار
 • سلفون
 • پلاستیک
 • گونی 
 • و دیگر اقلام لازم 
پکیج منزل و جابجایی در اهواز09377431023

استفاده از کارتن های محکم با کیپ کردن کامل درب آنها سلامت وسایل شما را تضمین می کند

جابجایی اثاثیه منزل در اهواز با چه خدمات دیگری همراه است ؟

جابجایی اثاثیه منزل در اهواز با ارائه خدمات متنوعی همراه است که آن را در بین رقبا متمایز کرده است. خدمات ما تنها به بسته بندی ایمن و اصولی یا اعزام کارگر اسباب کشی و نیروی حرفه ای باربری محدود نمی شود. پرسنلی که در زمینه جابجایی اثاثیه منزل مشغول خدمت هستند، کار چیدمان وسایل را نیز انجام می دهند.

حمل اثاث و وسایل حجیمی چون یخچال، فریزر، تلویزیون، دستگاه های ماشین لباس شویی و ظرفشویی و … نیاز به مهارت زیادی دارد.

حمل و جابجایی این وسایل اگر توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود، نه تنها به آن وسایل که به خودشان نیز آسیب می زنند. باربری اهواز پک کارگر ماهر و دوره دیده را در اختیار شما قرار می دهد تا با کیفیت بالایی این جابجایی ها انجام شود. ناگفته نماند کلیه خدماتی که توسط این شرکت انجام می گیرد، طبق برنامه و با نظم و سرعت بالا می باشد.

جابجایی اثاثیه منزل در اهواز با چه خودروهایی صورت می گیرد؟ 

جابجایی اثاثیه منزل در اهواز با خودروهای مسقف و در انواع مختلف انجام می گردد. شما می توانید حمل و نقل وسایل خانه و دستگاه های اداری خود را به این خودروها بسپارید. نیروی خدماتی ما آنها را ضمن بسته بندی ایمن به بهترین شکل ممکن، به خودرو مربوطه حمل می کنند. خدمات باربری و حمل نقل توسط این خودروها انجام می شود:

 • ایسوزو مسقف کانتینری
 • کامیونت کمپرسی تویوتا جحشه
 • وانت
 • نیسان
 • و … 

جابجایی اثاثیه منزل در اهواز تنها به صورت درون شهری نیست بلکه حمل و نقل به شهرستان های دور و نزدیک نیز پذیرفته می شود. خوب است بدانید، این شرکت از بیمه نامه باربری نیز برخوردار است. حمل، ارسال اثاث منزل و ادارات از شهری به شهر دیگر نیازمند دوراندیشی است. یکی از خدمات مهم و اساسی که می توان از شرکت های باربری حرفه ای درخواست کرد، بیمه باربری است. 

ماشین باربری وانت نیسان جحشه ایسوزو در اهواز 09377431023

حمل و جابجایی اثاث منزل و ادارات توسط نیروهای آموزش دیده

یکی دیگر از خدماتی که در جابجایی اثاثیه منزل در اهواز  توسط اهوازپک پذیرفته می شود، چیدن صفر تا صد وسایل خانه و ادارات است. چیدمان وسایل و جابجایی صحیح و اصولی وسایل و اسباب خانه نیاز به دقت بالایی دارد. سرعت عمل در چیدمان اثاثیه، کیفیت کار را افزایش می دهد که مسلما بدون پک بسته بندی امکان پذیر نمی باشد.

یکی از اقلام متنوعی که در مجموعه ما در اختیار کارگران بسته بندی قرار می گیرد، استفاده از کارتن ها و گونی هایی است که محموله را به راحتی در خود جای داده و باعث می شوند تا کالا به سلامت به مقصد برسد. نیروی مجرب این مجموعه،روی کارتن ها نوع کالا را ثبت و درج می کنند. درب کارتن ها کاملا ثابت شده و به خوبی با چسب های مخصوص محکم می شوند. همین امر امنیت و سرعت عمل جابجایی بسته ها و کارتن های وسایل را افزایش می دهد. 

هزینه بسته بندی اسباب خانه به چه عواملی بستگی دارد؟

جابجایی اثاثیه منزل در اهواز نیز مانند سایر خدمات، مستلزم پرداخت هزینه هایی است. هزینه خدمات باربری، می تواند بر اساس برخی فاکتورها کم یا زیاد شود. بعد مسافت یکی از این موارد است. این که شما از چه پکی استفاده می کنید نیز می تواند باعث تغییر در قیمت ها شود. همانطور که در متن بالا نیز به آن اشاره شد، اقلام متنوعی مانند پلاستیک، گونی، کارتن های محکم چند لایه و … مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین حجم و تعداد اثاثیه نیز در بالا و پایین رفتن قیمت ها سهیم هستند.

تعداد کارگرها و نوع کار و خدماتی که از آنها درخواست می شود نیز در قیمت گذاری نهایی بی تاثیر نیست. اگر کارگر تنها اقدام به حمل و جابجایی کالا نماید، یک دستمزد و یک قیمت دارد. اگر کارگر در بسته بندی، جمع کردن و چیدمان وسایل نیز مشارکت داشته باشد، می تواند اهرمی باشد برای جابجایی قیمت ها. 

تخمین قیمت ها توسط کارشناسان این مجموعه با رعایت انصاف و آخرین قیمت هایی روز انجام می شود. با بررسی شرایط مبدا و مقصد بار، هزینه ها ارزیابی شده و قیمت نهایی توسط کارشناسان مربوطه و در همان ابتدای کار به شما گفته می شود. شما می توانید قبل از عقد قرارداد، با کارشناسان ما تماس گرفته و درباره نوع خدمات، نحوه انجام آن و پک های قابل ارائه در این زمینه از ایشان راهنمایی بخواهید.

اعلام قیمت نیز یکی از خدماتی است که در این حوزه به شما ارائه خواهد شد. حتی می توانید با مراجعه به گالری این وب سایت، آیتم های مختلف بسته بندی و نحوه حمل و نقل اثاثیه را مشاهده فرمایید. 

کارتن بزرگ و متوسط مخصوص جابجایی در اهواز 09377431023

چیدمان وسایل خانه و شرکت توسط کارگران متعهد و مجرب

وجه اختلاف خدمات بسته بندی و اثاث کشی کامل در چیست؟

به پایان مبحث جابجایی اثاثیه منزل در اهواز رسیدیم. به عنوان حسن ختام در این نوشتار اجازه بدهید، تفاوت خدمات بسته بندی را با اثاث کشی توضیح دهیم. خدماتی که در راستای اثاث کشی صورت می گیرد شامل صفر تا صد اسباب کشی منازل یا شرکت ها است. این خدمات به همراه کارشناسی، صدور پیش فاکتور، برنامه ریزی دقیق، استفاده از یک ناظر فنی در طول عملیات جابجایی می باشد. در حالی که خدمات بسته بندی تنها به بسته بندی و ایمن کردن وسایل چیده شده در کارتن ها به وسیله کارگران محدود می شود.

در انتهای این نوشتار خوب است به این نکته نیز اشاره کنیم، تمامی این خدمات با رعایت کامل نکات بهداشتی صورت گرفته و کارگران و نیروی کار ما از دستکش و ماسک نیز استفاده می کنند. 

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اهوازپکمشاهده نوشته ها

Avatar for اهوازپک

باربری فرامرزی اهواز با برند اهوازپک انجام خدمات حمل بار اسباب منزل و بسته بندی لوازم منزل در اهواز و تهران و سراسر کشور و مشتریان گرامی برای رزرو وقت خود برای پک و بسته بندی اثاثیه قبل از ۴ روز الی یک هفته قبل با ما مکاتبه داشته باشند،اگر فقط حمل بار بود از یک تا دو روز قبل اطلاع رسانی کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *